Добре дошли в нашия магазин!

Нови продукти

Flora 10 / Флора 10 синбиотик за здрава храносмилателна система 15капс

Flora 10 / Флора 10 синбиотик за здрава храносмилателна система 15капс

Каталожна цена: 8.90лв.
Цена: 8.45лв.
Отстъпка: 0.45лв. (5.06%)
UroGuard / УроГард за благоприятстване здравето на уринарния тракт 30капс

UroGuard / УроГард за благоприятстване здравето на уринарния тракт 30капс

Каталожна цена: 21.10лв.
Цена: 20.04лв.
Отстъпка: 1.06лв. (5.02%)
Walmark / Силимарин Макс Бял Трън 7000mg подкрепа за черния дроб 30табл

Walmark / Силимарин Макс Бял Трън 7000mg подкрепа за черния дроб 30табл

Каталожна цена: 21.00лв.
Цена: 19.95лв.
Отстъпка: 1.05лв. (5.00%)
CitroMix / ЦитроМикс за подсилване на имунитета с екстракт от грейпфрут 50ml

CitroMix / ЦитроМикс за подсилване на имунитета с екстракт от грейпфрут 50ml

Каталожна цена: 20.10лв.
Цена: 19.09лв.
Отстъпка: 1.01лв. (5.02%)
Cognihelp IQ / Когнихелп АйКю в подкрепа на паметта и концентрацията 20капс

Cognihelp IQ / Когнихелп АйКю в подкрепа на паметта и концентрацията 20капс

Каталожна цена: 21.70лв.
Цена: 20.61лв.
Отстъпка: 1.09лв. (5.02%)
Промо: Холесфитол за регулиране на холестерола 28табл + 28табл Подарък 1+1

Промо: Холесфитол за регулиране на холестерола 28табл + 28табл Подарък 1+1

Каталожна цена: 24.20лв.
Цена: 22.99лв.
Отстъпка: 1.21лв. (5.00%)
Промо: Aboca Immunomix Plus / Имуномикс Плюс сироп за деца и възрастни 210ml  2бр + 1бр Подарък

Промо: Aboca Immunomix Plus / Имуномикс Плюс сироп за деца и възрастни 210ml 2бр + 1бр Подарък

Каталожна цена: 44.15лв.
Цена: 41.94лв.
Отстъпка: 2.21лв. (5.01%)

Coldrex / Колдрекс При грип и настинка 12табл.

Описание

Активни съставки:
Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500mg, Кофеин 25mg, Фенилефринов хидрохлорид 5mg, Терпин хидрат 20mg, Аскорбинова киселина 30mg.
Колдрекс Таблети /Coldrex Tablets/ - облекчава симптомите при грип и настинка.
Не предизвиква сънливост.

  • Код: Glaxo 13
Цена: 5.00лв.
Брой:
Изпратете на приятел Оценете продукта списък с желания
Действие:
  • Краткотрайно облекчава симптомите при настинка и грип.
  • Понижава високата температура.
  • Облекчава болката при възпалено гърло.
  • Отбъбва лигавицата на носа и синусите.
Употреба:
При грип и простуда, вземете Колдрекс таблетки с чаша вода или с топла напитка.
Дозировка:
  • Деца от 6 до 12 години - по 1 табл. до 4 пъти на ден.
  • Възрастни и деца над 12 години - по 2 табл. до 4 пъти на ден.
Не приемайте едновременно с други лекарства, съдържащи парацетамол.

Промо продукти

Фармацевтът препоръчва:

Шуслерови мехлеми

Мултифарм във Facebook

Производители

Интернет връзки

Изпълнителна агенция по лекарствата: www.bda.bg

Български фармацевтичен съюз: www.bphu.eu