Количка

0 артикула

Coldrex / Колдрекс При грип и настинка 12табл.

Цена:5.00лв.
  • Код:
    Glaxo 13
Активни съставки:
Всяка таблетка съдържа: Парацетамол 500mg, Кофеин 25mg, Фенилефринов хидрохлорид 5mg, Терпин хидрат 20mg, Аскорбинова киселина 30mg.
Колдрекс Таблети /Coldrex Tablets/ - облекчава симптомите при грип и настинка.
Не предизвиква сънливост.
  • Поръчай за 100.00лв. + Купете Coldrex / Колдрекс При грип и настинка 12табл. или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите безплатна доставка.
  • Поръчай за 150.00лв. + Купете Coldrex / Колдрекс При грип и настинка 12табл. или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите 2% отстъпка.
  • Поръчай за 200.00лв. + Купете Coldrex / Колдрекс При грип и настинка 12табл. или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите 3% отстъпка.
Coldrex / Колдрекс При грип и настинка 12табл.
Coldrex / Колдрекс При грип и настинка 12табл.
Действие:
  • Краткотрайно облекчава симптомите при настинка и грип.
  • Понижава високата температура.
  • Облекчава болката при възпалено гърло.
  • Отбъбва лигавицата на носа и синусите.
Употреба:
При грип и простуда, вземете Колдрекс таблетки с чаша вода или с топла напитка.
Дозировка:
  • Деца от 6 до 12 години - по 1 табл. до 4 пъти на ден.
  • Възрастни и деца над 12 години - по 2 табл. до 4 пъти на ден.
Не приемайте едновременно с други лекарства, съдържащи парацетамол.