Количка

0 артикула

Analgin Chin / Аналгин Хин обезболяващо 10табл.

Цена:2.70лв.
  • Код:
    Sopharma 01
Активно вещество: Метамизол натрий 250mg.
Аналгин Хин съдържа активно вещество метамизол натрий, което се отнася към обезболяващите лекарства. Едновременно с това той проявява и температуропонижаващо действие.
Аналгин Хин се използва за:
• Понижаване на висока температура.
• Повлияване на слаби до умерено изразени болки от различен произход - главоболие, зъбобол, невралгии, неврити, миалгии, травми, изгаряния, следоперативни болки, болки при онкологични заболявания, бъбречни и жлъчни колики.
  • Поръчай за 100.00лв. + Купете Analgin Chin / Аналгин Хин обезболяващо 10табл. или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите безплатна доставка.
  • Поръчай за 150.00лв. + Купете Analgin Chin / Аналгин Хин обезболяващо 10табл. или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите 2% отстъпка.
  • Поръчай за 200.00лв. + Купете Analgin Chin / Аналгин Хин обезболяващо 10табл. или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите 3% отстъпка.
Analgin Chin / Аналгин Хин обезболяващо 10табл.
Analgin Chin / Аналгин Хин обезболяващо 10табл.
Бременност и кърмене:
Продуктът не се препоръчва да се прилага по време на бременност и кърмене.
Шофиране и работа с машини:
При приемането на високи дози Аналгин Хин, не се препоръчва управление на моторни превозни средства или работа с машини.
Прием с храни и напитки:
Да не се употребява едновременно с алкохол.
Дозировка:
  • Деца от 10 до 15 години - по 1 таблетка 2-3 пъти дневно. При необходимост може да се приемат 2 таблетки еднократно. Не приемайте повече от 6 табл. дневно.
  • Възрастни и деца над 15 години - по 1-2 таблетки 2-3 пъти дневно. Не повече от 12 табл. дневно.
Начин на съхранение:
На място недостъпно за деца.
Не използвайте след изтичане срока на годност.