Количка

0 артикула

Analgin / Аналгин перорални капки, разтвор 500mg/ml 20ml

Цена:4.60лв.
  • Код:
    Sopharma 03
За повлияване на умерено до силно изразени болки от различен произход; за понижаване на висока температура.
 
В 1ml перорални капки (20 капки) се съдържа активно вещество метамизол натрий 500mg.
Съдържа 1,5567 mmol/ml натрий.
 
Приложение: перорално.
 
Преди употреба прочетете листовката.
 
Може да се използва без лекарско предписание при възрастни и деца над 10 години.
 
При деца под 10 години да се използва само по лекарско предписание!
 
Да не се приема от бременни или кърмещи жени.
 
Срок на годност след първото отваряне на бутилката: 1 месец.
 
Ако не е предписано друго, се препоръчват следните еднократни дози за прием (долупосочените, еднократни дози могат да бъдат приемани не повече от 3 пъти дневно):
 
Телесно тегло/възраст       -       брой капки
Възрастни и деца над 15 години   -   20-40
Деца 46-53 kg (13-14 години)   -   15-35
Деца 31-45 kg (10-12 години)   -   10-30
 
  • Поръчай за 100.00лв. + Купете Analgin / Аналгин перорални капки, разтвор 500mg/ml 20ml или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите безплатна доставка.
  • Поръчай за 150.00лв. + Купете Analgin / Аналгин перорални капки, разтвор 500mg/ml 20ml или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите 2% отстъпка.
  • Поръчай за 200.00лв. + Купете Analgin / Аналгин перорални капки, разтвор 500mg/ml 20ml или друг продукт от нашата промоционална секция за да получите 3% отстъпка.
Analgin / Аналгин перорални капки, разтвор 500mg/ml 20ml
Analgin / Аналгин перорални капки, разтвор 500mg/ml 20ml